Konsolosluk resmi sitesi değildir.  Polonya Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: www.stambul.msz.gov.pl’dir. İçeriklerin doğruluğu garanti edilmemektedir. İçerikler bilgilendirme amaçlıdır.

Consultation For The Republic Of Poland
Consultation For The Republic Of Poland
Consultation For The Republic Of Poland
Previous
Next

POLONYA VİZE ÜCRETLERİ

Polonya Vize Ücreti Hakkında

Alınacak vize çeşidine göre de ödenecek vize ücreti de farklılık gösterecektir.

Polonya Vize müracaatı sırasında 0-6 yaş arası çocuklar vize harç ücreti ödememektedir. Aynı vakitte 6-12 yaş arası çocuklar amacıyla vize harç ücretleri indirimlidir.

Seyahat Sıhhat Sigortası lüzumlu ücret karşılığında Vize Merkezi doğrulusunda yapılmaktadır. Seyahat Sıhhat Sigortası ücreti sigorta vaktine göre farklılık göstermektedir.

Polonya Vize Ücretleri 2020
Polonya Vize Ücretleri 2020

Polonya Vize Ücreti Vize Soruları

Polonya Erasmus Vize Ücreti Ne Kadar?

Polonya’da eğitim amaçlı bulunmak isteyen kişiler Erasmus programına katılım için turistik vize başvurusu yapmalıdır. Polonya Erasmus vizesi için istenilen evraklar tamamlanarak başvuru yapılır. İnceleme sonrası sonuçlandırma konsolosluk tarafından gerçekleşir. Turistik vize harç ücreti 65 Euro’dur.

Polonya Vize Ücreti Ne Kadar?

Polonya vize ücretleri başvuru türüne göre değişir, genel kapsamda ücretler; turistik, ticari, öğrenci, transit, kültürel vizelerde 65 Euro; 6-12 yaş arası 25 Euro; 0-6 yaş arası ücretsizdir. Bu harç bedeline hizmet bedelleri dâhil değildir.

Polonya Vize Ücreti 2021 Ne Kadar?

Polonya Schengen vizesi veren bir ülkedir. Polonya vize ücretleri başvuru türüne göre değişir, genel kapsamda ücretler; 0-6 yaş arası ücretsizdir; 6-12 yaş arası 25 Euro; turistik, ticari, öğrenci, transit, kültürel vizelerde 65 Euro; Bu harç bedeline hizmet bedelleri dâhil değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polonya Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: www.stambul.msz.gov.pl olup, bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Site içerisindeki yazılı ve görsel materyaller doğru olmayabilir. Bilgilerden doğabilecek yanlışlıklardan sahibi sorumlu tutulamaz. Güncel olmayan bilgiler rastlandığı takdirde Gaziantep Vize sitesine bildirmeniz rica olunur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.