Konsolosluk resmi sitesi değildir.  Polonya Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: www.stambul.msz.gov.pl’dir. İçeriklerin doğruluğu garanti edilmemektedir. İçerikler bilgilendirme amaçlıdır.

Consultation For The Republic Of Poland
Consultation For The Republic Of Poland
Consultation For The Republic Of Poland
Previous
Next

POLONYA VİZE REDDİ

Polonya Vize Reddi Hakkında

NEDENLERİ NEDİR?

Vize reddi oluşması amacıyla birtakım durumların meydana çıkması gerekiyor bunlardan birisi de bireyin Polonya gezisi bitiminde ülkesine dönmesi amacıyla lüzumlu belgeleri bulunmaması durumudur.

Şahıslar vizeleri bittiği taktirde ülkesine döneceğine dair belgeleri konsolosluk yetkilerine sunmalıdır. Geri döneceğine dair belgeler dönünce devam edeceği mesul olduğu bir işi de kanıt olarak gösterilebilinir. Bunlar lüzumlu evraklardır.

Polonya Vize Reddi
Polonya Vize Reddi

İTİRAZ HAKKI

Vize reddi alan şahısların itiraz hakkı bulunmaktadır.

İTİRAZ ŞEKLİ

Dilekçede ki makalelere itiraz etme hakkı kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polonya Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: www.stambul.msz.gov.pl olup, bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Site içerisindeki yazılı ve görsel materyaller doğru olmayabilir. Bilgilerden doğabilecek yanlışlıklardan sahibi sorumlu tutulamaz. Güncel olmayan bilgiler rastlandığı takdirde Gaziantep Vize sitesine bildirmeniz rica olunur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.