Konsolosluk resmi sitesi değildir.  Polonya Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: www.stambul.msz.gov.pl’dir. İçeriklerin doğruluğu garanti edilmemektedir. İçerikler bilgilendirme amaçlıdır.

Consultation For The Republic Of Poland
Consultation For The Republic Of Poland
Consultation For The Republic Of Poland
Previous
Next

Polonya Vize Başvurusu-Covid 19

Sitelerimiz üzerinden elde edeceğiniz bilgiler sayesinde Polonya vizeleri için uygun şartlarda başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Vize türleri hakkında bilgi sahibi olabilmek, güncel ödemeniz gereken vize ücretlerini öğrenmek ve artan ücretleri takip edebilmek için sitelerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Ayrıca Polonya vizelerini alırken nelerle karşılaşacağınıza dair merak ettiklerinizi de sitelerimizde bulmanız mümkün olacaktır. Çünkü ekiplerimiz sizler için tüm prosedürleri takip ederek bilgi sahibi olmanıza olanak vermektedir.

Polonya Vize Başvuruları

Dünya çapında devam eden Covid-19 mücadelesi kapsamında ülkelerin vize işlemlerini durdurduğuna dair haberleri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Bu ülkeler arasında yer alan Polonya ile ilgili vize işlemleriniz için randevuların kabul edilmesi mümkün değildir. Sizler de planladığınız tarihleri daha ileri bir döneme atmak zorunda kalacağınız bu süreci başarılı bir şekilde tamamlayabilmek adına sitelerimizden faydalanabilirsiniz.

Dünyada binlerce kişinin hayatını kaybetmesine neden olan Covid-19 virüsünün Türkiye’de de yayıldığı Mart aylarından itibaren randevuların kabul edilmediğini aktarabiliriz. Polonya seyahatlerinizi hangi tarihlerde gerçekleştirebileceğinize dair net bir bilginin olması halinde sizlerle paylaşacağımızı belirtmekteyiz.

Bir sonraki tarihe kadar gerçekleştiremeyeceğiniz başvurularınızın başlaması halinde gerekli duyuruları sizlerle paylaşacağız. Virüs nedeniyle askıya alınan ziyaret taleplerinizin gerçekleşmesi için uygun şartların sağlanması durumunda bilgilendirmeler tarafınıza ulaştırılacaktır.

Polonya Vize Başvurusu-Covid 19
Polonya Vize Başvurusu-Covid 19

Polonya Vize Randevuları

Dilerseniz web sayfalarımızı ziyaret ederek Polonya Vizesi duyuruları güncel bir şekilde takip edebilirsiniz. İkinci bir duyuruya kadar durdurulan tüm işlemlerin yeniden başlaması halinde randevulu sistemle çalışacak olan adreslerimiz üzerinden işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilirsiniz. Başvuruların askıya alınmasıyla birlikte değişen prosedürleri öğrenebileceğiniz en iyi adreslerden birisi olduğumuzun altını çizmekteyiz.

Polonya vize türlerini Schengen vizeleri kapsamında alabilmek için kısıtlamaların kaldırılmasıyla birlikte işlemlerinizin gerçekleşeceğini hatırlatıyoruz. Buna göre hangi tutarları ödeyeceğinizi, Covid-19 sonrasında evraklarda ve ücretlerde herhangi bir değişimin olup olmayacağını sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Bu süreçte bizleri takipte kalarak sizlere aktaracağımız haberleri inceleyebilirsiniz. Konsolosluklar tarafından başvuruların alınmasıyla birlikte, sitelerimiz üzerinden online olarak randevularınızı oluşturmanıza olanak verilecektir.

Covid-19 sonrasında Polonya  vize işlemleri ile ilgili kısıtlamaları yaşayan ülkeler arasında bulunan Polonya ve diğer ülkelerle ilgili gelişmelerin anında paylaşılacağını belirtmekteyiz. Sitelerimiz sayesinde tüm tedbirler hakkında bilgileri doğru kaynaklardan elde edebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polonya Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: www.stambul.msz.gov.pl olup, bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Site içerisindeki yazılı ve görsel materyaller doğru olmayabilir. Bilgilerden doğabilecek yanlışlıklardan sahibi sorumlu tutulamaz. Güncel olmayan bilgiler rastlandığı takdirde Gaziantep Vize sitesine bildirmeniz rica olunur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.