Polonya Erasmus VFS Global Randevu

Polonya Erasmus VFS Global Randevu

Polonya Erasmus VFS Global vize başvuru işlemleriniz için öğrenci belgeniz, D tipi vize formunun doldurulması ve gideceğiniz üniversiteden onay aldığınıza dair e posta veya evrak belgenizin olması gerekmektedir. Polonya Erasmus VFS Global randevu sistemi üzerinden yoğunluk ve pandemi nedenlerinden kaynaklı başvuru seçeneklerini kullanamayabilir, irtibat kurarak detayları öğrenebilirsiniz.

Polonya Erasmus VFS Global Nasıl Başvuru Yapılır?

Erasmus öğrenci değişim programı olarak gideceğiniz ülke kriterlerine uygun vize başvurusu yapmanızı kıstas olarak sunmuştur. Avrupa ülkelerinden birine eğitim almak için gideceğiniz takdirde, eğitim vizesi başvurusunu D tipi vize yönetmeliğine uygun şekilde yapmanız gerekmektedir. Polonya Erasmus VFS Global randevusu alarak, vize başvuru sürecinizi belgeleriniz ve pasaportunuzla birlikte yapabilirsiniz.

  • Vize başvurusu için online sistem üzerinden VFS Global randevu sistemine girmeniz gerekmektedir.
  • Erasmus başvurusu için hibe veya burs belgenizin bulunması, eğitim sigortası yaptırmanız için üniversiteden belgelerinizi eksiksiz olarak sunmanız şartı vardır.
  • D tipi vize başvurusu 180 günlük geçerlidir ve vize başvuru formu doldurulmalıdır.
  • Öğrenci belgeniz, kimliğiniz ve üniversite onay bilgileriniz bulunmalıdır.
  • İkamet adresiniz, 3 aylık size ait hesap dokümanınız aynı zamanda rezervasyon belgeleriniz bulunmalıdır.
  • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
  • 2 biyometrik fotoğraf
  • Sağlık sigortası teminatı 30.000 Euro

Olarak eksiksiz evraklarla birlikte randevu günü belgelenmiş bir şekilde başvuru sahibiyle birlikte merkeze getirilerek süreç başlatılmalıdır.

Polonya Erasmus VFS Global Erasmus Vize Hizmetleri

Polonya Erasmus VFS Global randevu sisteminden online olarak vize aldıktan sonra vize işlemleriniz için evraklarınızı düzenlemeniz ve vize merkezine müracaat etmeniz gerekir. Süreç hızlı bir şekilde ilerleyerek, kısa zamanda sonuç alabileceğiniz işlem olanakları tanınarak sizlerle paylaşılacaktır.

Polonya öğrenci vizesi için D tipi vize uygulamasında öğrencinin kabul aldığı üniversiteden belge alması ve onay aldığını kanıtlaması konsolosluk için önemlidir. Pandemi döneminde konsolosluk vize başvurularına bakmamakta, vize merkezi aracılığıya belgeler üzerinden kontrol sağlanarak vizeniz hakkında bilgi almanız sağlanmaktadır. Profesyonel danışmanlarla süreç takip edilerek en kısa zamanda vize almanız sağlanacak, size geri dönüş yapılarak Erasmus vize başvurusu hakkında bilgi almanıza imkan verilecektir.

Polonya Erasmus VFS Global Nerede Başvuru Alıyor?

Polonya Erasmus VFS Global vize başvuruları için Türkiye’de İstanbul, İzmir, Ankara, Trabzon, Antalya, Edirne ve Bodrum üzerinden başvuru yapmanızı sağlamaktadır. Ülkenin dört bir yanında Gaziantep’te de hizmet vermekte olan VFS Global, Avrupa vize başvurusu için online sistem oluşturmuştur.

Polonya Erasmus VFS Global randevu sisteminin hata vermesi ve vize başvurusu yapamıyor olmanız yoğunluk nedenlerinden kaynaklanabilir. Vize başvuru işlemleriniz için e posta adresinden ya da iletişim numarasından detaylı bilgileri alabilir, Polonya vize başvuru işlemlerinizin sürece dahil edilerek hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Vize takibi ve kurye hizmetleriyle de vizeniz size teslim edilecektir.

Polonya Erasmus VFS Global Randevu Alamıyorum!

Randevu alamama nedeniniz tamamen yoğunluktan ya da pandemi dönemindeki kısıtlamalardan olabilir. Hem ülke kısıtlamaları hem de pandemi kaynaklı ülke giriş çıkışlarının engellenmesinden kaynaklanan nedenlere dayalı olarak vize başvurunuzu yapamayabilir ya da direkt red kararıyla karşılaşabilirsiniz.

Polonya vize başvuru işlemleri için D tipi ve C tipi vize prosedürüne bakarak, vize işlemlerinizin tamamlanmasını danışman hizmetiyle evraklarınızın düzenlenmesini ve konsolosluğa teslim edilerek en iyi sonucun alınmasını sağlayabilirsiniz. Sistem üzerinden randevu alamıyorsanız, irtibat kurarak VFS Global randevu sistemiyle ilgili detayları öğrenebilirsiniz. Profesyonel bir ekip ve kurumsal bir hizmet kapsamında sizlere en iyi seçenekler, detaylar ve hizmetler sunularak, sürecin tamamlanması sağlanacaktır.

İlginizi Çekebilir;

https://polonyakonsoloslugu.net/polonya-erasmus-ve-ogrenci-vizesi/

https://polonyakonsoloslugu.net/pasaport-vize-randevu/

https://polonyakonsoloslugu.net/polonya-vizesi-islemleri/

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir