Polonya Çalışma VFS Global Randevu

Polonya Çalışma VFS Global Randevu

Polonya Çalışma VFS Global vizesi için 2023 yılında pandemi uygulamalarından kaynaklı kısıtlamalar bulunmaktadır. Çalışma vizesi almanız için VFS  danışmanlarıyla görüşerek, Polonya konsolosluk uygulamaları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Polonya Çalışma VFS Global randevusu sistem hatası yoğunluktan kaynaklanabilir ya da pandemi sebebiyle vize işlemlerine ara verilmiş olabilir.

Polonya Çalışma Vizesi Veriyor Mu?

Polonya çalışma vizesi 2023 uygulamalarında, vize başvurularına kısıtlama getirerek, üst meslek gruplarına yönelik düzenlemeler yapmıştır. Akademik amaçlı ve tıbbi amaçlı vize başvurularınızın onay alma ihtimali daha yüksek olacaktır. Polonya Çalışma VFS Global randevu sistemi üzerinden yurt dışına çıkış nedeninizin çalışmak olması durumlarında, kısıtlamalardan kaynaklı vize işlemleriniz kabul edilmeyebilir.

  • D tipi vize başvurusu kapsamında yapılması gereken çalışma vizesi başvurusu için konsolosluk prosedürüne uygun olmanız önemlidir.
  • Vize işlemlerinizin randevu sistemine kayıt edilmemesi, Polonya vize kısıtlamalarındna kaynaklı olmaktadır.
  • VFS Danışmanlarıyla irtibat kurarak, vize süreci ve çalışma vizesi alamama nedenlerini sorarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

6 aylık yurtdışına çıkış nedenleri, çalışma ve eğitim odaklı olduğunda yeni düzenlemelerle birlikte vize prosedürlerinde başvuruların kabul edilmemesi söz konusudur. Vize başvurunuz başlatmadan önce VFS Global 90 212 373 58 25 numarası üzerinden işlem yaparak, randevu seçenekleri ve vize hakkında detayları öğrenebilirsiniz. Çalışma vizesi işlemleriniz için 2023 yeni düzenlemeleri hakkında sizinle danışmanlar ilgilenerek sürecin başlatılması sağlanacaktır.

Polonya Çalışma VFS Global Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Polonya Çalışma VFS Global vizesi için başvuru sistemi üzerinden sizden istenen belgeleri eksiksiz tamamlamış olmanız gerekmektedir. Vize işlemlerinizde mesleki durumunuz ve çalışma onay belgenizin bulunduğunu belirtmeniz, belgelerinizi eksiksiz olarak randevu günü ve saatinde vize merkezine vermeniz gerekir. Vize sürecini hızlandıracak ve prosedüre uygun konsoloslukla irtibat kuracak olan Polonya Çalışma VFS Global vize merkezi sizler için en iyi seçenekleri sunmaktadır.

Çalışma vizesi için polonya’dan işe kabul belgenizin bulunması gerekmektedir. Aynı zamanda 30.000 Euro sağlık teminatı ikamet adresi, tam vukuatlu nüfus kayıt örneği, en fazla 10 yıl içinde çıkarılmış 2 sayfası boş pasaportunuzun da bulunması gerekir.

Polonya Çalışma VFS Global Vizesi Neden Vermiyor?

Polonya Çalışma VFS Global vize vermemektedir. Ancak bu tamamen konsolosluk üzerinden uygulanan prosedüre bağlıdır. Konsolosluk çalışma ve iş vizesi için kriterlere uymayan başvuruları reddederek başvurunun onaylanmamasını sağlar. Bu nedenle bir ön eleme olarak Polonya Çalışma VFS Global randevu sisteminde çalışma vizesi kapalı olduğu takdirde vize alamıyor olmanız gayet normaldır.

Konsolosluk web sitesinden inceleme yaparak, vize başvurunuzun neden yapılmadığınız prosedür şartlarına göre değerlendirerek öğrenebilirsiniz. Dilerseniz irtibat kurarak VFS Global hizmeti kapsamında danışmanlarımızdan da detayları öğrenebilir ve vize işlemlerinizin tamamlanması için gerekli olan kriterler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Polonya Çalışma VFS Global Randevu Alamıyorum!

Pandemi nedeniyle vize kısıtlamaları uygulamasına geçen birçok Avrupa ülkesi arasında bulunan Polonya, çalışma vizesi alanında da kısıtlamalar olmasına neden olan yeni düzenlemelere yer vermiştir. Polonya Çalışma VFS Global vize randevusu sistemde size yer vermiyorsa, Polonya çalışma vizesi kapalı anlamına gelebilmektedir.

Aynı zamanda yoğunluk nedeninden de kaynaklı vize başvurusu işlemlerinizi birinci sınıf danışman hizmetiyle geri dönüş sağlayarak tamamlayacak olan VFS Global, Türkiye’nin en geniş çaplı ekibine sahiptir. Polonya Çalışma VFS Global vize başvrusu ve işlemler için online randevu alanında gerekli olan detayları öğrenebilir, size uygun seçenekler ve hizmet alanlarından yararlanarak, kısa zamanda çağrı merkezi üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Sizi bilgilendirecek büyük bir ekip çalışmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

https://polonyakonsoloslugu.net/polonya-vizesi-2023-yili/

https://polonyakonsoloslugu.net/polonya-calisma-vizesi-izni/

https://polonyakonsoloslugu.net/polonya-vize-nasil-alinir-2023/

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir