Konsolosluk resmi sitesi değildir.  Polonya Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: www.stambul.msz.gov.pl’dir. İçeriklerin doğruluğu garanti edilmemektedir. İçerikler bilgilendirme amaçlıdır.

Consultation For The Republic Of Poland
Consultation For The Republic Of Poland
Consultation For The Republic Of Poland
Previous
Next

Polonya Vizesi Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay-Mersin

Visa Center Global Vize Hizmetleri, Polonya Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep Ofisinden sevgiler.

38 milyonluk genç nüfusu ile Avrupa için oldukça önemli olan Polonya, uluslararası siyaset konusunda oldukça centilmen bir görüntü çiziyor. Polonya, Avrupa Birliği ve dünya konuları hakkında, sessiz ve içe dönük bir siyaset izlemeyi tercih ediyor. Geçmişte siyasi olaylar nedeni ile Rus ve Alman baskısı altında kalan ülke, hali hazırda 312.679 kilometre karelik bir cumhuriyet.

Birinci ve İkinci Dünya Savaşı öncesi, ayrıca sonrasında dili en çok yanan ülkelerden biri olan Polonya, Avrupa ülkelerinin birbirleri ile birlik olarak hareket etmeyi taahhüt etmesi ve Avrupa Birliği olarak ilerlemesi neticesinde, birliğe katılan ülkelerden biri haline geldi.

Bugün Avrupa Birliği’nde yer alan ve birçok öğrencinin eğitim için tercih ettiği ülkelerden biri olan ülkeye gitmek için Polonya vizesi almak şart. Bu açıdan, Polonya’da çalışmak ya da eğitim almak için Vize Başvuru Merkezi ofislerimizi tercih edebilirsiniz. Gaziantep Ofisimiz, merkez ofisi olarak faaliyetine devam etmektedir.

Polonya Vize Başvuru Merkezi – Adana

Polonya Vize Başvuru Merkezi olarak, Adana’da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Polonya’ya gitmek isteyen vatandaşlarımız için sürdürdüğümüz hizmetler arasında, genellikle en çok aldığımız talep, öğrenci değişim programı kaynaklı seyahatlerden oluşuyor. Bununla birlikte, çalışma ve aile birleşimi amacı ile de ülkeye hatırı sayılır düzeyde vatandaşlarımızı yolluyoruz.

Adana’dan Polonya vizesi almak ve ülkeye seyahat etmek isteyenleri, Vize Başvuru Merkezi ofislerimize bekliyoruz. İlk etapta fikir almak ya da düşüncelerinizi netleştirmek için dahi ofislerimize gelebilir ve aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz. Ofislerimiz sürekli olarak hizmete açık olduğu gibi Polonya vizesi ve diğer ülke vizeleri için ücretsiz danışmanlık ve evrak listesi bilgisi de paylaşmaktadırlar.

Polonya Vize Başvuru Merkezi – Hatay

Hatay şehri, medeniyetlerin birleştiği özel bir şehir. Akdeniz ve Güneydoğu coğrafyasının birleştiği noktada, adeta Suriye ile birleşen bir atmosfer yaratan Hatay, gerek mutfağı, gerek yaylaları, gerekse de tarihsel kalıntıları ile muazzam bir şehrimiz. Hatay’da yaşayan ve şehrine hayranlık besleyen vatandaşlarımız, buna rağmen çeşitli nedenler doğrultusunda Vize Başvuru Merkezi hizmetlerinden faydalanmak isteyebilir.

Türkiye’nin %99 başarı oranı ile önde gelen vize merkezlerinden biri olan kurumumuzdan Polonya vizesi almak isteyen ve Polonya vizesi başvurusu gerçekleştirmek isteyen değerli vatandaşlarımıza, Polonya Vize Başvuru Merkezi olarak yardımcı olabilir ve bu konuda şehrin uğrak, merkezi konumlarından birinde bulunan ofisimiz ile hizmet sağlayabiliriz.

Polonya Vize Başvuru Merkezi – Kahramanmaraş

Varşova, Krakow, Poznan gibi bilindik Polonya şehirleri, Polonya Vize Başvuru Merkezi ofislerimiz ile uzak olmaktan çıkıyor ve sizler için ulaşılması kolay bir hale geliyor. Herhangi bir Polonya şehrine gerçekleştirmek istediğiniz seyahatler dolayısıyla, vize almak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

Polonya, Schengen Bölgesi ülkelerden biri olması sebebi ile kısa süreli seyahatlerinizi (90 güne değin) Schengen vizesi ile taçlandırmanızı bekleyecektir. Beklentinin karşılanması ve Schengen olarak Polonya vizesi almanız durumunda, dilediğiniz Polonya şehrine ister karadan, ister havadan giriş sağlayabilirsiniz.

Orta Avrupa’nın uğrak duraklarından biri olan Polonya’ya vize almak, ortalama 7 ile 15 gün arasında sonuçlanıyor. Dilerseniz Vize Başvuru Merkezi, Kahramanmaraş şubemiz ile irtibata geçerek, bu ilden yapacağınız yolculuk öncesinde 15 günde vizenizi hazırlatabilir, dilerseniz ulusal vize statüsündeki D tipi vizeyi, kriterleri sağlamanız durumunda bizler aracılığı ile elde edebilirsiniz.

Polonya Vize Başvuru Merkezi – Mersin

Özellikle eğitim amaçlı seyahatlerin sıklıkla gerçekleştiği Polonya, Avrupa’nın önde gelen üniversitelerine ev sahipliği yapıyor. Jagiellon, Wroclaw, Cardinal Stefan ve Jan Kochanowski gibi önemli üniversitelerde öğrenci değişimi programı çerçevesinde eğitim almak, Mersinli gençlerimizin de hakkı. Değişim programı ile Polonya vizesi alarak bu ülkeye gitmek isteyen gençlerimize, arzu ettikleri vizeyi elde etmeleri için büyük fırsatlar ve hizmetler veriyoruz.

Mersin’de bulunan Vize Başvuru Merkezi ile irtibata geçer ve ofisimizi ziyaret ederseniz, seyahat gerçekleştirmek istediğiniz süreci kapsayacak şekilde öğrenci vizenizi edinebilirsiniz. Kısa sürede, hızlandırılmış vize işlemlerinden faydalanmak ve Polonya vizesi almak için Mersin’deki Polonya Vize Başvuru Merkezi ofisimize bekliyoruz.

Polonya Vize Başvuru Merkezi – Şanlıurfa

Polonya, tarım için son derece elverişli ve tarım konusunda son derece özverili bir ülke. Ülke topraklarının yalnızca %15-18 gibi bir oranının şehirleşme için ayrıldığını, %50 gibi bir toprak bütünlüğünün tarım için kullanıldığını düşünürsek, bu anlamda nadide bir ülke olduğunu söyleyebiliriz. Şanlıurfa’dan göçmen statüsünde Polonya’da uzun süreli kalmak ve bu alanda çalışmak için Şanlıurfa Polonya Vize Başvuru Merkezi ofisimizi ziyaret edebilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polonya Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: www.stambul.msz.gov.pl olup, bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Site içerisindeki yazılı ve görsel materyaller doğru olmayabilir. Bilgilerden doğabilecek yanlışlıklardan sahibi sorumlu tutulamaz. Güncel olmayan bilgiler rastlandığı takdirde Gaziantep Vize sitesine bildirmeniz rica olunur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.